0(378) 228 71 77

Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Yeni Sayfa 1

    »  HAKKIMIZDA
1992 yılında ticari hayatına başlayan firmamız 2000'li yıllarda kurumsallaşmasını tamamlayarak, 2500 m2 kapalı ve 3000 m2 açık alanda pvc kapı pencere, panjur sistemleri, alüminyum doğrama, çelik kapı, iç oda kapıları ve cam balkon sistemleri imalat ve montaj işleri yapmaktadır. Firmamız Batı Karadeniz'in en güçlü stoğuna sahip olarak yaptığı vizyon projelerle bölgenin en iyi firmaları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

VİZYONUMUZ
DİNAMİK-PEN olarak profesyonel ekibimizle müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak bölgemizin en iyi hizmet veren firması olmaktır.

MİSYONUMUZ
Firmamız, çevreye duyarlı ve doğaya zarar vermeden yüksek kalitede ürünler sunmak insana yatırımı temek almak ve bu bağlamda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Uzman personel ile çalışmayı ilke edinmek, başarının paylaştıkça artacağına inanmak, profesyonel bir disiplin ve amatör bir ruh ile çalışan kadroya sahip olmak, yerel ve küresel bakış açısına sahip bir kuruluş olarak sektörde öncü rolünü korumayı misyon edinmiştir.


 

 

ana sayfa     |     hakkımızda     |     ürünlerimiz     |     referanslarımız     |     bayiliklerimiz     |     iletişim

Patentli Çelik Kapılar için lütfen showrooma uğrayınız.

Copyright ?2016 Dinamikpen

 
The Rado Cerix is a very elegant ladies rolex replica. The round face contrasts and yet complements the rhomboid shape of the casing. The whole piece is beautifully finished with rolex replica sale displaced bracelet connecting elements. The Rado Cerix is made from a combination of high-tech ceramics and sapphire crystal. I particularly like the unusual offset position of the crown. The rolex replica sale comes in three models, one with a plane face, one with 6 diamonds located between the 3 o'clock and 6 o'clock position, and one with diamonds completely encircling the rolex replica uk face. The Rado Cerix is a beautiful ladies watch for those who can afford it. A review of Rado watches can't overlook the rolex replica sale. The Rado V10K has to be one of the best wristwatches you can buy. For those looking for a watch that stands at the forefront of technology, the replica watches sale stands out by a mile.